O nas

Social Dreams -
Poznaj nas lepiej!

Zapewniamy najlepsze rozwiązania w zakresie marketingu sieciowego, który pozwala stworzyć wizerunek firmy w sieci oraz poprowadzić skuteczną reklamę. Jako agencja marketingowa wyznajemy podejście, że mamy tym lepiej, im lepiej ma nasz klient. Wierzymy, że dzięki skutecznym działaniom i wymiernym efektom z naszej pracy, jesteśmy w stanie pomagać rozwijać się każdej firmie na wybranej płaszczyźnie, jednocześnie utrzymując stałe i dobre relacje z naszymi klientami. Szeroki zakres usług pozwala nam w jak najlepszy sposób dobierać zakres działań w oparciu o przedstawione nam cele i oczekiwania. Spróbuj z nami, a przekonasz się do marketingu sieciowego i poznasz nowe rozwiązania na reklamę dla swojej firmy!

doświadczenie, kreatywność, efekty.

Trzy powody, dla których warto podjąć współpracę:

Jasne i czytelne warunki współpracy

Dbamy o Twoje poczucie bezpieczeństwa w momencie podejmowania z nami współpracy. Określamy w jasny i przejrzysty sposób jak będzie wyglądać nasza współpraca przed jej rozpoczęciem.

1
Wsparcie 24/7 mailowo i telefonicznie

Dla naszych klientów jesteśmy do stałej dyspozycji, udzielając wymiernej pomocy w każdej kwestii. Zawsze udzielimy Ci darmowej porady i zaproponujemy konkretne rozwiązania.

2
Gwarancja uzyskania konkretnych efektów

Przed skorzystaniem z jakiejkolwiek z naszych usług udzielamy gwarancji uzyskania konkretnych rezultatów, dzięki czemu nie musisz się o nic martwić! Efekty, albo zwrot pieniędzy!

3
W trzech krokach

Współpraca z Social Dreams

arrow
01
Przedstaw nam swoje oczekiwania

Określ po krótce swoje oczekiwania względem współpracy z naszą firmą.

arrow
02
Pozwól dopasować najlepszy zakres usług dla Twojej firmy

Zdaj się na naszą wiedzę, kreatywność oraz doświadczenie w branży online.

03
Ciesz się konkretnymi efektami naszej pracy

Przekonaj się ile dzięki nam może zyskać Twoja firma oraz w jak krótkim czasie!

FAQ

Jak można sprawdzić naszą firmę?

Nazwa rejestrowa naszej firmy to Social Dreams. NIP: 9372730343, Jesteśmy legalnie działającą firmą zarejestrowaną w Polsce. Widniejemy w CEIDG.  Na każdą usługę wystawiamy fakturę.

Jakiej udzielamy gwarancji na nasze usługi?

Każda współpraca odbywa się w oparciu o jasne, czytelne warunki, które ustalamy z klientem przed rozpoczęciem jakichkolwiek działań. Dzięki temu nie ma miejsca na błędy czy nieporozumienia. Wszystko jest dokładnie wyszczególnione w przygotowanym przez nas dokumencie, zawierającym zakres naszych usług, termin realizacji oraz wyszczególnione działania, które w ramach danej współpracy zobowiązujemy się wykonać.

Ile trwa przygotowanie do współpracy?

W zależności od zlecenia, najczęściej jesteśmy gotowi rozpocząć działania już w ciągu kilku dni od daty ustalenia szczegółów.

Dlaczego warto wybrać akurat naszą agencję?

Przede wszystkim posiadamy bardzo szeroki zakres usług. W przeciwieństwie do wielu agencji, które specjalizują się wyłącznie w jednej dziedzinie, my jesteśmy w stanie obsługiwać naszych klientów kompleksowo. Dzięki temu nasi klienci nie muszą już współpracować z kilkoma firmami naraz, ponieważ zajmujemy się wszystkim naraz, ułatwiając księgowość, komunikacje i wiele innych aspektów. Ponadto połączone ze sobą działania prowadzone przez jedną firmę finalnie przynoszą dużo lepsze rezultaty.

Jakiej usługi potrzebuje Twoja firma?

To pytanie zadaje sobie ponad połowa naszych klientów. Wszyscy dziś chcą poprawić swój marketing, pokazać się w sieci, zwiększyć sprzedaż... ale mało kto wie od czego zacząć. Nic dziwnego, ponieważ aby zdecydować co będzie najlepsze dla danej działalności wymagane jest duże doświadczenie i wiedza w zakresie marketingu internetowego. Bardzo chętnie dzielimy się naszą wiedzą i udzielamy informacji, odpowiadając na wszystkie pytania i doradzamy w każdej kwestii, a dzięki szerokiemu zakresowi usług zawsze jesteśmy w stanie zaproponować właściwe rozwiązania niezależnie od firmy, która się do nas zgłasza.

Jaki budżet jest konieczny, aby podjąć współpracę?

To bardzo indywidualna kwestia, ponieważ na cenę poszczególnych usług składa się bardzo wiele różnych czynników. Ze swojej strony zawsze staramy dopasować się najlepsze rozwiązania do możliwości finansowych danej firmy, a także budżetu reklamowego jaki jest przewidziany na realizację poszczególnych założeń. 

Na co mogę liczyć w ramach współpracy?

Oprócz realizacji wybranej usługi, dla naszych klientów zapewniamy pełne wsparcie podczas trwania współpracy a nawet po jej zakończeniu. Udzielamy odpowiedzi na wszystkie pytania, załatwiamy formalności, kompleksowo wyręczamy we wszystkim co konieczne, aby realizować dane założenia. Nasi klienci otrzymują też mnóstwo bonusów, takich jak zniżki na kolejne usługi czy program partnerski, dzięki któremu za polecanie nas do innych firm obniżamy koszty współpracy lub realizujemy część usług gratis. Oferujemy największy system benefitów dla naszych klientów spośród wszystkich agencji! Aby dowiedzieć się więcej o programie partnerskim przejdź do zakładki "Zniżki".

Jak zacząć?

Przejdź do zakładki zakres usług i dowiedz się więcej na temat interesujących Cię rozwiązań lub po prostu skontaktuj się z nami, a my pomożemy dobrać Ci najlepsze usługi w oparciu o Twoje cele i oczekiwania, a także opowiemy więcej o poszczególnych działaniach! Komunikacja to podstawa - odezwij się do nas!

BEZPŁATNA WYCENA

Aby otrzymać bezpłatną wycenę, prosimy o wypełnienie poniższego formularza lub kontakt telefoniczny.