Opinie

Social Dreams - Opinie

Social Dreams - Agencja Marketingowa. Tworzenie stron internetowych, kampanie reklamowe w sieci, prowadzenie social-media, usługi marketingowe IconSocial Dreams - Agencja Marketingowa. Tworzenie stron internetowych, kampanie reklamowe w sieci, prowadzenie social-media, usługi marketingowe

Klimczoka 198, Bystra

5,0 47 reviews

 • Avatar Karolina Bednarczyk ★★★★★ tydzień temu
  Bardzo fajna agencja 🙂 Duży + za komunikację, dobry kontakt i pomoc w każdym aspekcie. bardzo duża cierpliwość do rozwiązywania wszystkich problemów. Ceny adekwatne do jakości usług, czas realizacji na ogromny plus, generalnie jestem osobą wymagającą ale nie mam się do czego przyczepić. Mogę polecić taką agencję każdemu kto szuka solidnych fachowców w swojej dziedzinie. Super! 5/5
 • Avatar Ryszard Jurek ★★★★★ miesiąc temu
  Szybka realizacja i uczciwa wycena. Przekonałem się dzięki nim do agencji marketingowych, nie było łatwo bo wcześniej miałem złe doświadczenia z innymi firmami, ale tutaj pełen profesjonalizm. Szczególnie polecam firmom które nie wiedzą jak działać w internecie, wszystko dobrze wytłumaczone a rozwiązania które zaproponował Pan Patryk bardzo skuteczne. Polecam!
 • Avatar Paulina Konior ★★★★★ 2 miesiące temu
  Bardzo solidna i godna zaufania firma. Gdybym od razu trafiła na taką firmę to na pewno byłoby mi łatwiej, niemniej ciesze się że w końcu mam kogoś kto odpowiednio potrafi się zająć marketingiem sieciowym. Polecam!
 • Avatar Urszula Stadnicka ★★★★★ 3 miesiące temu
  Najlepsza agencja z jaką miałam okazję współpracować. Przede wszystkim świetne podejście do klienta - bardzo szybka reakcja na wszystkie kwestie i kompleksowa pomoc. Na wyróżnienie zasługuje na pewno fajna przystępna cena, czas realizacji i dobry kontakt. Polecam!
 • Avatar Krzysztof Kamień ★★★★★ 3 miesiące temu
  Bardzo duża pomoc w stworzeniu strony internetowej oraz jej pozycjonowaniu. Szybkie przyjęcie zlecenia, konkretne ustalenie warunków współpracy i moim zdaniem bardzo uczciwa wycena. Na wyróżnienie zasługuje fakt, że kontakt jest praktycznie codziennie w dowolnych godzinach - znacznie ułatwiało to współpracę. Polecam!

Social Dreams

BEZPŁATNA WYCENA

Aby otrzymać bezpłatną wycenę, prosimy o wypełnienie poniższego formularza lub kontakt telefoniczny.