Skuteczne kampanie reklamowe w sieci

To specjalnie przygotowane reklamy, które wyświetlą się użytkownikom najbardziej popularnych platform takich jak Google, YouTube, Linkedin, Facebook czy Instagram! Dzięki temu użytkownicy przeglądający treści na tych platformach będą mogli znaleźć Twoją firmę, zapoznać się z ofertą i stać się Twoimi przyszłymi klientami!

Przewaga tej formy reklamy tkwi w możliwości precyzyjnego określenia grupy docelowych odbiorców, którym wyświetli się Twoja reklama, tak aby dotrzeć wyłącznie do osób które faktycznie będą nią zainteresowane. Dzięki rozbudowanym narzędziom reklamowym, jesteśmy w stanie wycelować reklamy do odpowiednich osób na podstawie ich płci, wieku, lokalizacji, zainteresowań a nawet statusu społecznego! 

Pozwala to zmaksymalizować efektywność takiej reklamy, jednocześnie minimalizując jej koszty. Takich możliwości nie da Ci reklama w radiu, prasie czy telewizji! Docieraj tylko do takich osób, które faktycznie mogą być zainteresowane swoją firmą i nie trać pieniędzy na puste zasięgi reklamowe! Poprowadzimy dla Ciebie przygotowane przez nas kampanie reklamowe od A do Z – od stworzenia grafik i treści reklamowych, aż po ich umieszczenie w najbardziej dopasowanych dla Twojej branży miejscach w sieci, gdzie czekają Twoi klienci!

Nowoczesna strona WWW dla Twojej firmy

Wykonamy stronę internetową dokładnie według Twojego pomysłu lub zaprojektujemy wszystko od podstaw! Nasze strony są nowoczesne, funkcjonalne i specjalnie przystosowane do dzisiejszych standardów. Każda wykonana przez nas strona jest indywidualnie dobrana do rodzaju wykonywanej przez naszego klienta działalności, a także przedstawionych nam potrzeb i oczekiwań. Dodatkowo, zapewniamy całkowite wyręczenie w każdej kwestii, a nasz klient otrzymuje finalnie gotową stronę oraz pełne wsparcie w zakresie jej późniejszego prowadzenia. Zapewniamy brak dodatkowych kosztów związanych z utrzymaniem strony, opłacając wszystko w imieniu naszego klienta z góry na cały rok, korzystając z przyznawanych nam jako agencji, bardzo korzystnych warunków na hosting oraz domenę. 

Zajmujemy się także modernizacją oraz opieką nad istniejącymi już stronami, naprawą błędów i instalacją dodatkowych rozwiązań na życzenie klienta!

Sklepy internetowe i sprzedaż online

Z nami w łatwy sposób przeniesiesz sprzedaż do sieci! Tworzymy funkcjonalne i łatwe w obsłudze sklepy internetowe. Każdy projekt dopasowujemy indywidualnie do danej firmy! Zapewniamy nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania, które pozwolą nie tylko umieścić Twoje produkty w sklepie internetowym, ale także skutecznie je sprzedawać! Oferujemy pełne przygotowanie sklepu również pod kątem jego przyszłej reklamy. Udzielamy także kompletnych informacji jak prowadzić sklep, aby kontrolować zamówienia, stan magazynowy, wprowadzać nowe produkty, organizować akcje promocyjne i wiele więcej! Jesteśmy w stanie stworzyć każdą funkcjonalność jakiej potrzebujesz, a także wprowadzić rozwiązania dedykowane do Twojej działalności, których nie będzie miała żadna inna firma na rynku.

Dodatkowo oferujemy integrację z zewnętrznymi systemami, na przykład fakturowaniem czy firmami kurierskimi. Otrzymujesz w 100% przygotowany do sprzedaży, pełnoprawny sklep internetowy z  roczną gwarancją oraz pomocą w jego obsłudze!

Pozycjonowanie strony w wyszukiwarce Google

Aż 76% internautów wyszukuje interesujące ich produkty lub usługi w wyszukiwarce Google. Dlatego też, tak ważne jest, aby Twoja strona internetowa wyświetlała się na jak najwyższej pozycji pod odpowiednio dobranymi dla Twojej działalności hasłami kluczowymi. Zapewnia to świetną widoczność w sieci, ułatwia znalezienie Twojej firmy przez potencjalnych klientów, a także zwiększa ilość zapytań ofertowych nawet o kilkaset procent miesięcznie!

Pozycjonowanie strony, znane także jako SEO, to działania mające na celu umieszczenie Twojej strony internetowej jak najwyżej w wyszukiwaniach pod daną frazą. Określamy hasła kluczowe, które są najczęściej wpisywane w Google przez ludzi szukających takich usług lub produktów które oferujesz, a następnie umieszczamy Cię pod nimi na jak najwyższej pozycji, aby ułatwić im znalezienie Twojej firmy.

Zapewnij sobie lepszą widoczność i dużo więcej odwiedzin swojej strony internetowej  dzięki pozycjonowaniu w wyszukiwarce Google! To jeden z trzech kluczowych elementów dobrego marketingu w sieci!

Prowadzenie social-media dla Twojej firmy

Odpowiednio prowadzone media społecznościowe stanowią podstawę dobrego wizerunku firmy w sieci. Jest to świetne miejsce na publikowanie wartościowych treści na temat samej marki czy oferty, a także aktualnych wydarzeń i promocji. Dobrze rozwinięty profil dzięki swoim zasięgom pozwala docierać do bardzo dużej ilości osób, będących potencjalnymi klientami. W dzisiejszych czasach firma bez dobrze rozwiniętych i odpowiednio prowadzonych mediów społecznościowych nie jest wiarygodna w oczach internautów. Na to, jak postrzegają Twoją firmę na wpływ wiele czynników – jakość postów, częstotliwość ich publikowania, a także ilość polubień oraz pozytywnych opinii. Firmy, które odpowiednio prowadzą swoje social-media i prezentują nimi odpowiedni poziom, zyskują nawet do kilkuset procent więcej zapytań ofertowych! 

W ramach współpracy zajmujemy się wszystkim od A do Z – nie musisz się niczym martwić, Twoja firma zaistnieje w social-media i będzie tam rozwijać swoje zasięgi poprzez nasze działania. Dodatkowo, zajmiemy się tworzeniem postów, ich publikacją, a także stałą opieką nad Twoim Fanpage na Facebooku lub profilem na Instagramie!

Szeroki pakiet działań marketingowych dla Twojej firmy w sieci

Kompleksowo obsłużymy Twoją firmę w zakresie reklamy i marketingu w sieci, dobierając najlepszy zakres działań, pozwalający na uzyskanie oczekiwanych przez Ciebie rezultatów. 

Niewątpliwą przewagą skorzystania z naszego pakietu obsługi marketingowej jest fakt, że finalnie usługa jest tańsza niż zatrudnienie etatowego pracownika do spraw marketingu, a także skuteczniejsza, bo posiadamy bardzo szerokie możliwości w zakresie działań reklamowych w sieci. 

Podczas współpracy realizujemy ustalone wcześniej założenia, jesteśmy do Twojej stałej dyspozycji i tworzymy cotygodniowe raporty z wykonanych przez nas działań i uzyskanych efektów. Wycena jest indywidualna i zależy od zakresu współpracy na jaki umawiamy się z daną firmą w kwestii obsługi i prowadzenia działań marketingowych.

Wypełnij formularz rekrutacyjny

Nie masz CV pod ręką? Zapisz link obecnej strony i wyślij swoje zgłoszenie później. Praca jak i rekrutacja jest w trybie zdalnym. 

Wypełnij formularz rekrutacyjny

Wypełnij formularz rekrutacyjny

Wypełnij formularz rekrutacyjny

Pamiętaj, aby załączyć swoje portfolio. Portfolio jest wymagana w procesie rekrutacji. Możesz załączyć link lub plik.

Wypełnij formularz rekrutacyjny

UWAGA. Jako doświadczenie w sprzedaży rozumiemy tylko i wyłącznie pracę w sprzedaży typu Call Center/B2B/D2D nastawione na sprzedaż usług/produktów, a nie szeroko rozumianą obsługę klientów czy sklepy stacjonarne.

Prosimy o dodanie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Wypełnij formularz rekrutacyjny

Pamiętaj, aby załączyć swoje portfolio. Portfolio jest wymagana w procesie rekrutacji. Możesz załączyć link lub plik.

Prosimy o dodanie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

BEZPŁATNA WYCENA

Aby otrzymać bezpłatną wycenę, prosimy o wypełnienie poniższego formularza lub kontakt telefoniczny.