Nie trać czasu na walkę z Towarzystwem Ubezpieczeniowym - zdaj się na nas!

💡Nie masz ochoty i czasu na długotrwałą walkę z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi?

Na co dzień pomagamy poszkodowanym w uzyskaniu należnych odszkodowań za poniesione szkody w wypadkach i nie tylko. Jesteś ciekaw tego, w czym możemy cię wspomóc i to w czym nieskromnie mówiąc, jesteśmy dobrzy? Do naszych specjalności należy:

👉 Szkoda na pojeździe w wypadkach komunikacyjnych
▪️ uzyskiwanie odszkodowań z OC sprawcy,
▪️ pomoc w uzyskaniu dopłat do odszkodowań z OC sprawcy, które nie wystarczają na pokrycie wszelkich szkód.

👉Szkoda na osobie w wypadkach komunikacyjnych
▪️ uzyskiwanie odszkodowań z OC sprawcy,
▪️ pomoc w uzyskaniu dopłat do odszkodowań, które nie są wystarczające do pokrycia kosztów leczenia, rehabilitacji i innych koniecznych rzeczy/usług pozwalających ograniczyć skutki niepełnosprawności.

👉Wypadki w pracy
▪️ dążenie do uzyskania świadczeń z tytułu wypadku przy/ w drodze/ do pracy.

👉Kredyty we frankach
▪ dążenie do unieważnienia/ odfrankowania umów.

👉 Profesjonalna wycena szkód
▪ kosztorysowanie za pomocą eksperckich narzędzi na podstawie kalkulacji wykonanej przez ubezpieczyciela, jak również w oparciu o ustalenia własne.

👉 ⚡️Program Błyskawiczna dopłata⚡️
▪ nasz autorski program, wypłacamy należne kwoty nawet w kilka godzin! Jesteś ciekaw jak to możliwe🤫?

☎️To tylko jeden numer a tyle możesz!
Tel.: + 48 514 205 051
Email: biuro@sowaodszkodowania.pl

Kredyt we frankach? Jeszcze nic straconego!

Kredyt we frankach szwajcarskich🥶… na samą myśl wielu osobom robi się słabo. W tamtych czasach nikt nie przypuszczał, że będzie w takiej sytuacji, jak dziś. Kilkanaście lat spłacania, a dług tylko się zwiększa💸… Brzmi znajomo prawda?

📈Świadomość rośnie, podczas pandemii rekordowa ilość ludzi zdecydowała się na pozew do instytucji finansowych. Jeszcze kilka lat temu ludzie nie pomyśleliby, że da się wygrać z bankiem o unieważnienie czy odfrankowienie kredytu. Teraz? Wzięliśmy sprawy w swoje ręce i statystyki jasno pokazują, że wygrywamy 98% spraw🥇!

🎯Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu ty też możesz wygrać! W internecie jest wielki szum🌪, ale radzimy, aby udać się do profesjonalistów. Każda sprawa jest inna i trzeba podejść do niej indywidualnie. Przeanalizujemy twoją umowę kredytową bezpłatnie i konkretnie powiemy o co możesz się ubiegać.

✔️Podejmij działanie, nie poddawaj się! Możesz tylko zyskać.
Skontaktuj się z nami!
Tel.: + 48 514 205 051
268355142_653058952538665_6878269965763336779_n

Profesjonalna wycena szkód - to klucz do sukcesu!

🔑Kosztorys to klucz do lepszego odszkodowania.

💡W procesie likwidacji następuje wycena szkody i to, w jaki sposób doszło do jej powstania. W kosztorysie wykonanym przez rzeczoznawcę współpracującego z ubezpieczycielem niemal za każdym razem znajdujemy zaniżenia nawet o kilkadziesiąt tysięcy🥶! To jest powód, dla którego wypłacane odszkodowania w 9 na 10 przypadków nie starczają na pokrycie naprawy pojazdu czy leczenie.

👉Chcesz mieć pewność, że odszkodowanie zostało wypłacone zgodnie z poniesionymi szkodami? Skontaktuj się z nami! Przeanalizujemy twój kosztorys jeszcze raz z dokładnością! Nasza kancelaria oferuje wyceny szkód przy pomocy eksperckich narzędzi na podstawie kalkulacji wykonanej przez ubezpieczyciela, jak również w oparciu o własne ustalenia.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług:
Tel.: + 48 514 205 051
Email: biuro@sowaodszkodowania.pl

Jak działa Błyskawiczna Dopłata do odszkodowania?

⚡️Błyskawiczna dopłata⚡️

⚖Bezpieczeństwo i zwyczajna sprawiedliwość dla naszych klientów jest dla nas priorytetem. Chcąc wyjść wam naprzeciw, stworzyliśmy autorski program ⚡błyskawiczna dopłata⚡️.

👀Zdajemy sobie sprawę i od lat mamy mnóstwo dowodów na to, jak bardzo Towarzystwa Ubezpieczeniowe potrafią zaniżać odszkodowania, przez co wypłacone środki nawet w połowie nie starczają na pokrycie kosztów naprawy pojazdów, leczenia, rehabilitacji, leków i wielu innych koniecznych dóbr.

🤩Z tą myślą i troską o was powstał program błyskawiczna dopłata. Twoje odszkodowanie nie było wystarczające do pokrycia wszelkich kosztów, w związku z wypadkiem? Z naszym programem oferujemy dopłaty nawet w kilka godzin od przekazania nam sprawy❗️

☎️Zapytaj nas o szczegóły!
Tel.: + 48 514 205 051
Email: biuro@sowaodszkodowania.pl

Komu przysługuje odszkodowanie z OC sprawcy?

🤔Komu przysługuje odszkodowanie z OC sprawcy?

🔮Niestety nie mamy takiej mocy, aby zmienić przeszłość, ale możemy zrobić wszystko, co w naszej mocy, abyś miał możliwości szybkiego powrotu do zdrowia!

☝️Odszkodowanie, w związku z wypadkiem komunikacyjnym należy się każdej poszkodowanej osobie, która nie była sprawcą zdarzenia. Kogo przez to rozumiemy? Wszystkich kierowców, pasażerów, pieszych🚶‍♂️ i rowerzystów🚲. Nie zapomnijmy o wypadkach śmiertelnych. Bliscy mają pełne prawo do ubiegania się o zadośćuczynienie.

👉Jeśli jesteś jedną z tych osób i:

▪ zastanawiasz się jak uzyskać odszkodowanie z OC sprawcy,
▪ spotkałeś się z odmową wypłaty odszkodowania,
▪ otrzymałeś już pieniądze, ale wypłacone środki nie starczają na pokrycie leczenia, rehabilitacji, opiekę czy zakup leków lub specjalistycznego sprzętu, który pozwala ograniczyć skutki niepełnosprawności.

💡W takiej sytuacji, nie zastanawiaj się i pozwól, że zaopiekujemy się tobą i twoją sprawą. Jesteśmy zawsze, gdy tylko potrzebujesz pomocy. Gwarantujemy:

✔️ pełne wsparcie oraz specjalistyczne zaplecze profesjonalistów z zakresu różnych dziedzin. Lekarze specjaliści czy fizjoterapeuci, pozostają do Państwa dyspozycji. Nikogo nie zostawiamy bez opieki.
✔️ szybką i skuteczną pomoc w uzyskaniu wysokiego świadczenia.

💥Kiedy w grę wchodzi Twoje zdrowie, nie odpuszczaj!

Proces likwidacji szkody - dlaczego jest tak istotny?

🚨Miałeś wypadek? Przed tobą proces likwidacji szkody, który jest bardzo ważny, gdyż zmierza do ustalenia wysokości twojego odszkodowania! Czy wiesz, na co zwrócić uwagę?

📃Proces likwidacji szkody, na podstawie którego zostanie ustalona należna Ci kwota, składa się z ustalenie przyczyny, przez którą doszło do zdarzenia oraz ustalenie rozmiaru szkód. Jest najczęściej prowadzony przez rzeczoznawcę współpracującego z zakładem ubezpieczeniowym sprawcy wypadku i to od dokumentacji stworzonej przez niego zależy wysokość wypłaconego Ci odszkodowania. Gdyż zajmujemy się takimi sprawami od lat, statystyki jasno pokazują, że 98% kosztorysów wykonanych przez podmioty ubezpieczeniowe jest zaniżone❗️

➡️Jesteś poszkodowanym i chcesz mieć pewność, że twoje odszkodowanie zostanie wyliczone poprawnie, bez stosowania nieuczciwych praktyk? Wystarczy, że udzielisz nam pełnomocnictwa, a my zajmiemy się całym procesem likwidacji szkody i nie tylko!

✅Pomagamy już od chwili wypadku, poprzez proces likwidacji szkody aż po rozstrzygnięcie sprawy.

To tylko jeden numer a możesz załatwić tak wiele!
Tel.: + 48 514 205 051
Email:biuro@sowaodszkodowania.pl

Wypadek w pracy - czy należy Ci się odszkodowanie?

👉Jesteś ofiarą wypadku przy pracy? Od wypadku nie minęły 3 lata? Nie czekaj i już teraz postaraj się o odszkodowanie💰!

📊Według najnowszych statystyk do tej pory w 2021 roku zgłoszono ponad 27 tysięcy osób poszkodowanych w wypadkach przy pracy.

Możesz założyć, że tobie i twojej rodzinie nic się nie stanie, ale jak to się przyjęło mówić ”wypadki chodzą po ludziach”, więc taka sytuacja może spotkać też ciebie. Dowiedz się, o co się ubiegać i gdzie szukać pomocy w razie takiej sytuacji już dziś!

➡️W sytuacji, gdy dochodzi do wypadku przy pracy, odszkodowanie możesz uzyskać z dwóch podstawowych źródeł:
▪️ w pierwszej kolejności przysługują Ci świadczenia z ubezpieczenia wypadkowego ,
▪️ możesz mieć również prawo do odszkodowania od pracodawcy lub jego ubezpieczyciela, jeżeli zawarł taką umowę.

👉Takie świadczenia są najczęściej zaniżone i jest to już niestety standard. Jak tu pokryć leczenie❓ Nasza kancelaria skutecznie uzyskuje wysokie odszkodowania z tytułu wypadku przy pracy i nie tylko. Przysługuje ci szereg praw w związku z poniesionymi szkodami, o których poinformujemy cię po przeanalizowaniu Twojej sprawy, gdyż każda jest kwestią indywidualną. Jaką masz gwarancję🧐? Weryfikujemy sprawy całkowicie za darmo, a naszym wynagrodzeniem jest prowizja od rezultatów, więc zależy nam na twojej sprawie tak samo, jak Tobie!

✅Nic nie tracisz, a tyle możesz zyskać. Zadzwoń!
Tel.: + 48 514 205 051
Email: biuro@sowaodszkodowania.pl

Prywatna rehabilitacja z OC sprawcy!

🧐Co zrobić w przypadku gdy chcesz skorzystać z odpłatnej rehabilitacji po wypadku, lecz nie dysponujesz środkami na jej pokrycie?

🤕Urazy po wypadkach bywają naprawdę ciężkie i nie radzimy lekceważyć wszelkich dolegliwości bólowych. Wiemy jednak, że oczekiwanie na świadczenie w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia jest bardzo długie, a czasami nie można zwlekać. W dodatku dla osób z ciężkimi urazami często nie wystarczają.

☝️Dlatego, pamiętaj, że po wypadku oprócz odszkodowania pieniężnego z OC sprawcy, przysługuje Ci również zwrot kosztów prywatnej rehabilitacji związanej ze skutkami tego wypadku.

💡Jak dokumentować takie wydatki, jak je przedstawić w piśmie do ubezpieczyciela i w jaki sposób określić wysokość żądania?

📞Skontaktuj się z nami, a my wszystko Ci wyjaśnimy i to Towarzystwo Ubezpieczeniowe będzie musiało mieć dobry powód, aby nie zapłacić za twoje leczenie. Służymy nie tylko radą i wsparciem, ale również specjalistycznym zapleczem profesjonalistów z zakresu różnych dziedzin. Lekarze specjaliści czy fizjoterapeuci pozostają do Państwa dyspozycji🏥.

Zapraszamy do współpracy:
Tel.: + 48 514 205 051
Email: biuro@sowaodszkodowania.pl

Jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać dopłatę do odszkodowania?

🧐Jakie warunki musisz spełnić, aby otrzymać dopłatę do odszkodowania?

👉Jeślii jesteś rozczarowany wysokością odszkodowania, które uzyskałeś od Towarzystwa Ubezpieczeniowego to mamy dla ciebie świetną wiadomość! Możesz śmiało ubiegać się o dopłatę do odszkodowania. Wystarczy, że spełnisz następujące warunki:

✔️ posiadasz kosztorys likwidacji szkody sporządzony przez ubezpieczyciela,
✔️ dysponujesz decyzją lub potwierdzeniem przelewu o wypłacie odszkodowania,
✔️ od wydania decyzji nie minęło więcej niż 3 lata,
✔️ nie zawarłeś ugody, na zaproponowaną przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe kwotę.

🔎Jeżeli spełniasz powyższe punkty, to z naszą pomocą możesz śmiało dochodzić roszczeń odszkodowawczych tak, aby w zupełności pokryły wszystkie szkody, które poniosłeś. Nie pozwolimy, byś został na minusie! Z powodzeniem odzyskujemy dla naszych klientów należne odszkodowania od ponad 5 lat. Przeanalizujemy twoją sprawę całkowicie BEZPŁATNIE i zaproponujemy najkorzystniejsze dla ciebie wyjście z sytuacji, a ty zdecydujesz czy zrealizujemy nasz plan.

🤔Jaką masz gwarancję? Naszym wynagrodzeniem jest prowizja od rezultatów, więc zależy nam tak samo bardzo, jak tobie. Możesz tylko zyskać. Zadzwoń lub napisz!

Tel.: + 48 514 205 051
Email: biuro@sowaodszkodowania.pl

Ubezpieczyciel mógł zaniżyć Twoje odszkodowanie. Zobacz, co zrobić!

Jeśli masz wrażenie, że choć otrzymałeś już pieniądze, było to nie adekwatne odszkodowanie, co do poniesionych strat, to jest to niestety całkiem prawdopodobny scenariusz😩. Od lat zajmujemy się takimi sprawami i niestety 98% Towarzystw Ubezpieczeniowych nagminnie zaniża należne kwoty💸💸💸

📍Pamiętaj, że nawet jeżeli dostałeś już odszkodowanie, to na odwołanie się przysługują ci 3 lata od momentu wypadku!

Wiele osób nie orientuje się w prawie i w takiej sytuacji rezygnują ze starania się o wyższe świadczenie, a jest to duży błąd. Zaniżanie odszkodowań to typowe sztuczki ubezpieczycieli🤦‍♀️! Jeśli masz podejrzenia co do wypłaconej Ci kwoty, to skontaktuj się ze specjalistami!

Jesteśmy tu po to, aby Ci pomóc, weryfikujemy sprawy całkowicie za darmo! Dochodzenie roszczeń, w szczególności z OC sprawcy to nasza specjalność. Od lat działamy w oparciu o wypracowane, sprawdzone schematy, które skutecznie pomagają w zwycięstwie z podmiotami rynku ubezpieczeniowego. Zrobimy za ciebie wszystko, szybko i skutecznie.

Chyba nie odpuścisz tak łatwo swoich pieniędzy? Skontaktuj się z nami😃 Potrzebujemy tylko twój kosztorys oraz decyzję ubezpieczyciela. Obliczymy od nowa czy należą ci się dodatkowe środki całkowicie BEZPŁATNIE👀.

Tel.: + 48 514 205 051
Email: biuro@sowaodszkodowania.pl

Jak się zachować w razie wypadku samochodowego w kwestii odszkodowania?

Czy wiesz jak w razie wypadku skutecznie uzyskać odszkodowanie z OC sprawcy❓

Trudno nie zauważyć, że pogoda za oknem robi się typowo zimowa, co wiążę się z pogorszeniem warunków na drogach. My już wiemy, że nie tylko zima potrafi dać w kość! 🥶 Ubezpieczyciel również…

☝️Dlatego powinieneś wiedzieć jak działać, by nie spotkać się z odmową odszkodowania z OC sprawcy!

🧐Załóżmy, że kwestia ustalenia odpowiedzialności jest już za nami, teraz należałoby zwrócić się do towarzystwa ubezpieczeniowego sprawcy, z wnioskiem o wypłatę odszkodowania wraz z całym szeregiem formalności.

☝️Pełna dokumentacja z miejsca wypadku jest kluczowa i ma ogromny wpływ na wysokość twojego odszkodowania. Proces nie jest jednak aż tak skomplikowany, gdy nadzorują go osoby, które zajmują się tym na co dzień 🙋‍.

✅Od lat zajmujemy się odzyskiwaniem należnych odszkodowań z OC sprawcy, pozwól, że zajmiemy się też Twoją sprawą, dopilnujemy wszystkich formalności, abyś mógł dostać jak najwyższe świadczenie.

💥Nie zwlekaj! Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej już dziś!
Tel.: + 48 514 205 051
Email: biuro@sowaodszkodowania.pl

Sowa - Prawo i Odszkodowania. Poznaj nas lepiej!

❗Kierowco, pracowniku, a może frankowiczu❗️ Czy jesteś w pełni świadomy przysługujących ci praw?

💡Jesteśmy kancelarią, która od ponad 5 lat skutecznie zajmuje się opieką nad osobami poszkodowanymi w wypadkach komunikacyjnych, wypadkach przy pracy czy zadłużonymi kredytami we frankach szwajcarskich📈.

Naszym celem jest budowanie świadomości odszkodowawczej wśród społeczeństwa oraz dbanie o interes klientów przed instytucjami ubezpieczeniowymi i bankowymi. Aż 9 z 10 towarzystw ubezpieczeniowych zaniża wypłacane odszkodowania!

Dlaczego warto podjąć z nami współpracę🤔?

✅Jedną z naszych największych zalet jest doświadczony zespół profesjonalistów z wszelkich dziedzin: ubezpieczenia, prawo, mechanika pojazdów, lekarze specjaliści, fizjoterapeuci. Wszyscy jesteśmy w pełni do Państwa dyspozycji!
✅Służymy radą i kompleksową pomocą na każdym etapie sprawy, dbając o załatwianie wszystkich spraw dookoła wykonywanej usługi.
✅Dzięki naszej znajomości prawa i wieloletniemu doświadczeniu doskonale wiemy o twoich przywilejach i o tym jak sprawnie i skutecznie osiągnąć zamierzony cel.

Skontaktuj się z nami🤳 W szybki i prosty sposób wyjaśnimy wszystkie niezbędne kwestie i wątpliwości.
Tel:+ 48 514 205 051
Email: biuro@sowaodszkodowania.pl

https://sowaodszkodowania.pl/zakres-uslug/ ⬅️ Koniecznie zajrzyj na naszą nowa stronę, która pozwoli ci się dowiedzieć więcej o nas i naszych usługach😃!
Facebook & Instagram

Zobacz wszystkie posty na profilach BestDeals!

Wypełnij formularz rekrutacyjny

Docelowo wymagana jest praca na pełen etat (160h w miesiącu), na pierwszy miesiąc wymiar czasu pracy do ustalenia (80-160h).

Wypełnij formularz rekrutacyjny

Wypełnij formularz rekrutacyjny

Wypełnij formularz rekrutacyjny

Pamiętaj, aby załączyć swoje portfolio. Portfolio jest wymagana w procesie rekrutacji. Możesz załączyć link lub plik.

Wypełnij formularz rekrutacyjny

UWAGA. Jako doświadczenie w sprzedaży rozumiemy tylko i wyłącznie pracę w sprzedaży typu Call Center/B2B/D2D nastawione na sprzedaż usług/produktów, a nie szeroko rozumianą obsługę klientów czy sklepy stacjonarne.

Prosimy o dodanie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Wypełnij formularz rekrutacyjny

Pamiętaj, aby załączyć swoje portfolio. Portfolio jest wymagana w procesie rekrutacji. Możesz załączyć link lub plik.

Prosimy o dodanie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

BEZPŁATNA WYCENA

Aby otrzymać bezpłatną wycenę, prosimy o wypełnienie poniższego formularza lub kontakt telefoniczny.