Jak dostać kredyt dla Polaków w Niemczech na wybrany cel?

⬆ Jak dostać kredyt w Niemczech?
Wbrew pozorom nie jest to aż tak trudny proces, jak może się wstępnie wydawać, pod warunkiem, że korzysta się z pomocy specjalistów, którzy się na tym znają ☝️ i zajmują tego typu formalnościami od lat.
💵 Kredyt, niezależnie w jakim kraju się o niego ubiegamy, jest przyznawany po spełnieniu kilku warunków. W Niemczech za weryfikację zdolności i wiarygodności odpowiedzialna jest instytucja SCHUFA.
➡ Polakom w Niemczech zależy na dwóch wytycznych, czyli jak najwyższej kwocie kredytu, aby sfinansować np. zakup domu 🏠 oraz jak najniższym oprocentowaniu, aby na spłatę tego kredytu było ich stać.
Dostępne kredyty:
✅ Kredyt gotówkowy na dowolny cel – np. na wycieczkę lub bieżące wydatki.
✅ Kredyt samochodowy – na zakup wymarzonego auta.
✅ Kredyt hipoteczny – przeznaczenie i zabezpieczenie w postaci nieruchomości.
✅ Kredyt mieszkaniowy – skierowany do osób remontujących nieruchomość.
✅ Kredyt konsolidacyjny – korzystne połączenie kilku dotychczasowych kredytów w jeden.
📧 Skontaktuj się z nami i sprawdź, jak łatwo i bez zbędnych nerwów uzyskać wsparcie finansowe w Niemczech.

Ubezpieczenie na życie w DE - Jak działa?

📌Polisa na życie to temat, który od czasu do czasu wraca jak bumerang. Czy warto ją zakupić? Kogo tak naprawdę chroni? Jakie korzyści płyną z jej posiadania?
Po kolei.
🔎Polisa na życie to produkt niezbędny dla każdej osoby, która ma zobowiązania finansowe i najbliższych, których tymi zobowiązaniami nie chce obciążyć w przypadku swojej śmierci.
Jeśli masz kredyt to zakup takiego ubezpieczenia jest niezbędny. Nieprzewidziane wypadki, jak sama nazwa wskazuje, są nieprzewidziane i warto zabezpieczyć swoich najbliższych, aby nie musieli przejmować Twoich zobowiązań.
Środki zostaną wypłacone, jeśli ubezpieczony odejdzie z powodu:
🔵Śmierci naturalnej,
🔵Śmierci spowodowanej np. wypadkiem samochodowym,
🔵Śmierci w wyniku chorób przewlekłych,
🔵Śmierci będącej następstwem powikłań zdrowotnych, także przez szczepionki,
🔵Śmierci w wyniku zakażeń/infekcji np. COVID-19.
☝️Pamiętaj, że im jesteś młodszy, tym niższą składkę będziesz opłacał, więc warto pomyśleć o takim ubezpieczeniu i ochronić swoich najbliższych.
Skontaktuj się z nami i sprawdź, jaką składkę wyliczymy w Twoim przypadku!
NOWA ADSY UBEZP

Polisa na życie - oferta specjalna!

🎈Mamy dla was świetną informację, teraz z naszą pomocą możecie skorzystać ze świetnych warunków jakie oferuje Polisa na Życie w Niemczech! !🎉
1️⃣Jakie są korzyści?
Przede wszystkim nasza strona jest w całości po polsku. Dodatkowo, w każdej chwili masz dostęp do wsparcia w języku polskim, kompletnych informacji na każdy temat, a także pełną pomoc w załatwieniu wszystkich formalności!
2️⃣Jak działa polisa na życie?
Polisę na życie szczególnie warto rozważyć w sytuacji, gdy dana osoba jest żywicielem rodziny lub od niej zależy np. spłata kredytu hipotecznego. W przypadku śmierci takiej osoby rodzina może zostać bez źródła dochodu i zabezpieczenie w postaci wypłaconego wtedy odszkodowania może się okazać ratunkiem w takiej sytuacji.
Ubezpieczyć można dowolnie wybraną osobę, a w przypadku jej śmierci odszkodowanie zostanie wypłacone wskazanej w umowie osobie lub osobom. Szczególnie warto tutaj zwrócić uwagę na niskie składki w stosunku do wysokiej sumy ubezpieczenia, co jest bardzo korzystnym rozwiązaniem dla Polaków w Niemczech.
3️⃣Ile kosztuje polisa na życie?
Polisa na życie jest dostępna już ze składką w wysokości jedynie 11€ miesięcznie dla sumy ubezpieczeniowej w wysokości aż 50.000 €! To bardzo niskie koszty ubezpieczeniowe biorąc pod uwagę jak wiele sytuacji obejmuje polisa, a także jak duże zabezpieczenie może stanowić dla reszty rodziny lub bliskich w przypadku nagłej i niespodziewanej śmierci osoby ubezpieczonej!
4️⃣Jak zawrzeć polisę?
Szczegóły odnośnie polisy są dostępne w specjalnej zakładce Polisa na życie – pod tym linkiem: https://ubezpieczamy.de/ubezpieczenie-na-zycie-w-niemczech/
💕Życzymy wam przemiłego weekendu i zachęcamy do zapoznania się z bardzo popularnym ostatnio rozwiązaniem wśród Polaków jakim jest ubezpieczenie na życie w Niemczech!

Ubezpieczamy Polaków w Niemczech!

🔎💡Dlaczego warto skorzystać z naszego wsparcia?
🛡☝️Poszukujesz ubezpieczenia, które nie nadwyręży Twojego budżetu, a przy okazji będzie chroniło Cię w każdym możliwym aspekcie Twojego życia? Obawiasz się o faktyczny zakres ubezpieczenia i związane z tym formalności? To nic złego!
➡Z takimi wątpliwościami spotykamy się najczęściej a klienci, którzy do nas trafiają, zazwyczaj są już zmęczeni samodzielnym poszukiwaniem oferty idealnej.
◼Warto skorzystać z naszych usług i w sposób bezpieczny, sprawny i uczciwy podpisać wymagane formalności.
✅Przetłumaczymy Ci treść i warunki na język polski,
✅Dopilnujemy, by wszystkie wątpliwości zostały rozwiane,
✅Znajdziemy najlepsze oferty ubezpieczeniowe,
korzystając z nowoczesnych porównywarek,
✅Obliczymy ratę i oprocentowanie kredytu,
✅Przeprowadzimy Cię przez żmudne procedury – dużo szybciej i wygodniej!
📞📧Jeśli nie masz czasu na poszukiwanie oferty spełniającej wszystkie Twoje oczekiwania, koniecznie skontaktuj się z nami i sprawdź, w czym możemy Ci pomóc!

Teilkasko & Vollkasko - Ubezpieczenie samochodu w Niemczech

💡 Korzystałeś już z kalkulatora do wyliczania OC swojego samochodu?
👉 Jeśli mieszkasz w Niemczech, to z pewnością wiesz, że ubezpieczenie OC jest obowiązkowe. Pamiętaj, że w Niemczech polisa przypisana jest do auta, a nie jego posiadacza.
✅ Niemieckie prawo mówi, że suma OC musi wynosić minimum 7,5 miliona euro, jeśli chodzi o szkody osobowe, 1,12 mln euro w przypadku szkód majątkowych oraz 50 000 euro w przypadku strat finansowych.
Tyle, jeśli chodzi o teorię, ponieważ w praktyce towarzystwa ubezpieczeniowe oferują dużo wyższe sumy ubezpieczeniowe.
❗ Kalkulator OC pozwoli Ci porównać oferty różnych ubezpieczycieli i wybrać tego, którego propozycja spodoba Ci się najbardziej.
Skorzystaj z prostego narzędzia i sam wylicz swoją składkę!

Leczenie stomatologiczne w Niemczech

👉 Leczenie stomatologiczne w Niemczech- co o nim wiadomo?
✅ Na pewno nie jest najtańsze,
✅ jest na wysokim poziomie,
✅ podstawowe ubezpieczenie zdrowotne pokrywa tylko nieliczne zabiegi.
➡ Oprócz ubezpieczenia zdrowotnego, które musi posiadać każdy, możesz zdecydować się również na ubezpieczenie dodatkowe 🦷 które pokryje wszystkie zabiegi stomatologiczne!
💡 Osoby decydujące się na wyjazd za zachodnią granicę mogą oczywiście nadal korzystać ze stomatologii w Polsce. 📎 Jest to bardzo dobry pomysł, pod warunkiem, że potrzeba wizyty stomatologicznej nie jest nagła! ☑ W takiej sytuacji szukamy ratunku tu i teraz.
☝️ Jeśli świadomie podchodzisz do swojego zdrowia, przemyśl możliwość ubezpieczenia 🛡 i ciesz się pełnym dostępem do opieki stomatologicznej!

Ubezpieczenie w Niemczech - obowiązek czy zachcianka?

👉 Ubezpieczenie w Niemczech – obowiązek czy zachcianka?
Wiele osób wyjeżdżających na zachód w dalszym ciągu myśli, że ubezpieczenie nie jest im do niczego potrzebne i ignoruje możliwe zagrożenia ⚡
☝️ A to duży błąd.
🛡 Niezależnie w jakim zakątku świata żyjemy, powinniśmy chronić swoje zdrowie, majątek i najbliższych.
Ci, którzy wyjeżdżają do Niemiec po raz pierwszy, mogą być zdezorientowani w tematyce ubezpieczeniowej, dlatego też warto skorzystać ze wsparcia naszych specjalistów.
Pomagamy w doborze najlepszej opcji w zakresie:
👴 ubezpieczenia emerytalnego,
⚰ ubezpieczenia pochówkowego,
🦷 ubezpieczenia stomatologicznego,
🦽 ubezpieczenia wypadkowego,
🩺 ubezpieczenia zdrowotnego,
🛡 polisy na życie,
🚕 ubezpieczenia samochodowego,
🚧 pomocy drogowej.
Stoisz przed wyborem odpowiedniego ubezpieczenia dla siebie? Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Wejdź na naszą stronę 👉https://ubezpieczamy.de/ i zobacz w czym jeszcze możemy Ci pomóc!

Polisa na życie - dlaczego jest tak popularna?

Czy polisa na życie to obowiązek❓
Nie❗
➡Dlaczego więc wciąż zyskuje na popularności? Powód jest bardzo prosty. Nie zawsze sięgamy po to, co obowiązkowe. Czasem kupujemy to, co zapewni nam i naszym bliskim stabilizację.
Odszkodowanie zostanie wypłacone w przypadku:
⚫śmierci naturalnej
⚫śmierci spowodowanej np. wypadkiem samochodowym
⚫śmierci w wyniku COVID-19
⚫śmierci będącej wynikiem powikłań zdrowotnych, również tych poszczepiennych
⚫śmierci spowodowanej chorobami przewlekłymi
🛡📜Polisa na życie to gwarancja, że gdy Ciebie zabraknie, Twoja rodzina będzie zabezpieczona finansowo. Spłata kredytu, kosztów leczenia, na życie. Cele można wyliczać w nieskończoność, a finanse topnieją jak śnieg wiosną. Już dziś uzyskaj ofertę skierowaną idealnie do Ciebie i zabezpiecz się polisą na życie.

Zabezpiecz się na wypadek... nieszczęśliwych wypadków!

👆Chcesz sprawdzić swoją zdolność oraz wiarygodność kredytową w Niemczech?
Z naszą pomocą to możliwe! Niezależnie od tego na jaki cel chcesz uzyskać kredyt, te dwa czynniki mają ogromny wpływ na decyzję o przyznaniu Ci kredytu przez Niemieckie banki, a w razie pozytywnej decyzji także na kwotę która będzie przez Ciebie możliwa do osiągnięcia!
Zapewniamy pełne wsparcie w zakresie kredytów dla Polaków w Niemczech!
✅Konsultacja z nami jest w pełni darmowa!
✅Wszystko odbywa się w języku polskim!
✅Po konsultacji otrzymujesz od nas wytyczne w kwestii uzyskania kredytu na wybrany przez siebie cel!
📩Skontaktuj się z nami poprzez wiadomość prywatną lub zostaw komentarz jeśli jesteś zainteresowany/a uzyskaniem kredytu w Niemczech – kontakt nic nie kosztuje!
Do usłyszenia! 😉

Zabezpiecz siebie oraz bliskich!

⛱Czas urlopów, wakacje, lato.
🕶Większość ludzi czeka na ten okres cały rok. Ze starannością wyszukujemy najlepsze oferty, by móc w pełni wypocząć i naładować baterie na kolejne miesiące.
Lato jednak ma jedną cechę, o której nie każdy pamięta. Sprzyja wypadkom i kontuzjom. Jazda rowerem, nauka jakiegoś nowego sportu, lub zwyczajnie brawura, potrafią doprowadzić do niemałych komplikacji zdrowotnych⚽⛹‍♀🏊‍♂.
🛡Nie da się zabezpieczyć przed nieszczęśliwymi zdarzeniami, można być ostrożnym, ale jak to mówią „wypadki chodzą po ludziach” i czasem wystarczy sekunda, by trafić na długie tygodnie w gips.
Można jednak sprawić, by okres po zdarzeniu był mniej kłopotliwy.
📧📞Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak działa ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków, jakie warunki należy spełnić i na jakie wsparcie możemy liczyć po wypadku. Obliczymy też dla Ciebie składkę i dobierzemy ubezpieczenie idealnie skrojone dla Ciebie.

Ubezpieczenie samochodu w Niemczech

🛡🚕 Ubezpieczenie samochodu w Niemczech to szereg formalności, które zniechęcają bardzo wielu ludzi do podjęcia działań.
Proces nie jest jednak aż tak skomplikowany, wymaga jedynie wsparcia osób, które przenoszeniem składek, rejestracją i ubezpieczeniem aut zajmują się codziennie.
👉 Nasi pracownicy szybko i rzetelnie obliczają składkę, dobierają najlepszy rodzaj ubezpieczenia i pomagają przejść wszelkie formalności.
Jeśli ciekawi Cię możliwość skorzystania z naszej oferty, po więcej szczegółów zapraszamy tutaj: https://ubezpieczamy.de/service/ubezpieczenie-samochodu/
📞✉ A jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej już dziś!

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne w Niemczech

🏡Mieszkasz w Niemczech? Skorzystaj z prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego!
 
✅Szybsze terminy wizyt lekarskich
✅Możliwość wolnego wyboru lekarzy
✅Szerszy zakres świadczeń
✅Wyższa jakość opieki medycznej
✅Poczucie bezpieczeństwa w obecnej sytuacji
 
👆Zapewniamy pełne wsparcie w języku polskim, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności oraz darmową poradę w zakresie wyboru najlepszego ubezpieczenia zdrowotnego dla Ciebie!
 
💌Zapytaj nas o ubezpieczenie zdrowotne dla siebie i swoich bliskich w wiadomości prywatnej!

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne - dlaczego warto?

🩺💊Prywatne Ubezpieczenie Zdrowotne w Niemczech jest ostatnio bardzo popularne, nie tylko ze względu na panującą sytuację, ale także z uwagi na fakt iż coraz więcej osób chce zapewnić sobie lepsze warunki opieki medycznej w Niemczech.
💎Ubezpieczenie Prywatne często zapewnia lepsze świadczenia oraz odmienny model wyliczania składek, których wysokość jest zależna między innymi od ilości oraz rodzaju wybranych świadczeń. W przypadku prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego możemy także sami decydować o tym które świadczenia chcemy w nim zawrzeć.
📈Zakres dostępnych świadczeń i lekarzy w ramach prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego jest bardzo szeroki, zapewniając ubezpieczonej w ten sposób osobie możliwość dopasowania tych najbardziej potrzebnych indywidualnie do jej preferencji.
👆Ubezpieczeniem prywatnym mogą zostać objęte między innymi osoby prowadzące własną działalność gospodarczą w Niemczech, a także pracownicy uzyskujący wysokie dochody. Wybór tej formy ubezpieczenia może pozwolić zaoszczędzić pieniądze poprzez niższe składki w stosunku do ubezpieczenia państwowego, gwarantując jednocześnie szereg dodatkowych korzyści w postaci na przykład możliwości wolnego wyboru lekarza oraz szybszych terminów wizyt.
📩Zachęcamy do kontaktu w sprawie ubezpieczenia zdrowotnego w Niemczech, a podpowiemy Ci jaki rodzaj najlepiej wybrać i zaproponujemy najbardziej korzystne warunki indywidualnie dla Ciebie lub Twoich bliskich!
👨‍👩‍👦Zdrowie jest najważniejsze – dlatego warto zadbać o jego ubezpieczenie w jak najszerszym zakresie, które umożliwia Prywatne Ubezpieczenie zdrowotne dla Polaków w Niemczech!

Sprawdź swoją zdolność kredytową w Niemczech!

👆Chcesz sprawdzić swoją zdolność oraz wiarygodność kredytową w Niemczech?
Z naszą pomocą to możliwe! Niezależnie od tego na jaki cel chcesz uzyskać kredyt, te dwa czynniki mają ogromny wpływ na decyzję o przyznaniu Ci kredytu przez Niemieckie banki, a w razie pozytywnej decyzji także na kwotę która będzie przez Ciebie możliwa do osiągnięcia!
Zapewniamy pełne wsparcie w zakresie kredytów dla Polaków w Niemczech!
✅Konsultacja z nami jest w pełni darmowa!
✅Wszystko odbywa się w języku polskim!
✅Po konsultacji otrzymujesz od nas wytyczne w kwestii uzyskania kredytu na wybrany przez siebie cel!
📩Skontaktuj się z nami poprzez wiadomość prywatną lub zostaw komentarz jeśli jesteś zainteresowany/a uzyskaniem kredytu w Niemczech – kontakt nic nie kosztuje!
Do usłyszenia! 😉

Ubezpieczenie stomatologiczne w DE - nie przepłacaj za leczenie!

🦷 Leczenie stomatologiczne w Niemczech?
💰 Jest to zazwyczaj kosztowne przedsięwzięcie. Niezależnie, czy czeka Cię drobny zabieg, czy też poważne leczenie, musisz uzbroić się w czas i pieniądze. A te ostatnie, idą na leczenie zębów w Niemczech jak 💦 woda!
Część kosztów leczenia pokryje obowiązkowe ubezpieczenie zdrowotne 🛡 Jednak całą resztę będziemy musieli opłacić sami, no chyba, że wykupimy ubezpieczenie dodatkowe.
☝️ W czym może Ci pomóc ubezpieczenie stomatologiczne?
✅ Koszt zabiegu częściowo pokryje ubezpieczenie zdrowotne a całą resztę dopłaci ubezpieczenie stomatologiczne.
Nie pozwól, żeby ból zęba opróżnił Twoje kieszenie! Skontaktuj się z nami i sprawdź, czy to oferta dla Ciebie 😊

Jak działa ubezpieczenie pogrzebowe w DE?

Ubezpieczenie pogrzebowe w Niemczech.
⚰Śmierć bliskiej osoby to zawsze bardzo trudne i traumatyczne przeżycie dla najbliższych. Ciężko wyobrazić sobie, jakie emocje towarzyszą osobom z otoczenia osoby zmarłej. Stres i koszty związane z pogrzebem mogą być dużym obciążeniem dla rodziny.
📌Warto pomyśleć o ubezpieczeniu pogrzebowym, aby oszczędzić stresu i kosztów najbliższym.
Świadczenia wypłacane są po śmierci osoby objętej ubezpieczeniem i w całości pokrywają koszty pogrzebu.
👉Warunek zawarcia ubezpieczenia jest jeden. Osoba wnioskująca o polisę nie może mieć więcej niż 75 lat.
💡Pamiętaj, środki zostaną wypłacone niezależnie, czy będziesz chciał zrobić pogrzeb w Niemczech, czy w Polsce
Z jakiego ubezpieczenia skorzystać?
📧📞Skontaktuj się z nami i sprawdź, jak w tani i sprawdzony sposób zabezpieczyć swoją ostatnią drogę.

Ubezpieczenie emerytalne w Niemczech na rok 2022

🛡🔎Posiadanie ubezpieczenia emerytalnego w obecnych czasach to nie luksus, tylko jedna z ważniejszych form oszczędzania. Wielu Polaków mieszkających w Niemczech decyduje się na ten rodzaj lokowania swoich pieniędzy, gdyż oprócz gwarancji bezpiecznej przyszłości ubezpieczonego i jego najbliższych, polisa daje wiele więcej korzyści:
✅Wysokość składki możesz ustalić sam,
✅Umowę wypowiadasz bez kosztów likwidacyjnych,
✅Nie płacisz podatku od zysków kapitałowych w trakcie oszczędzania,
✅Składkę miesięczną możesz zawsze zmienić.
📞✉Chętnie podzielimy się naszą wiedzą z zainteresowanymi. Skontaktuj się z nami i sprawdź, czy ubezpieczenie emerytalne jest dla Ciebie. Jeśli chcesz zapoznać się ze szczegółowymi informacjami zajrzyj na naszą stronę:

Baza wiedzy dla Polaków w Niemczech!

📎 Poszukujesz rzetelnej wiedzy ubezpieczeniowej?
A może interesują Cię istotne fakty gospodarcze?
➡ Specjalnie dla Ciebie udostępniamy na naszej stronie www.ubezpieczamy.de najciekawsze informacje, szczególnie ważne dla Polaków mieszkających w Niemczech.
🔎 Poza ofertą ubezpieczeniowo-kredytową znajdziesz tam również bardzo szeroki zakres artykułów.
Dowiesz się szczegółów na temat 👇
✅ pracy i emerytury w Niemczech,
✅ świadczeń dla Polaków,
✅ świadczeń medycznych
i wiele, wiele więcej!
Doradzimy Ci bezpieczne i zgodne z prawem rozwiązania!
Wejdź na naszą stronę i sprawdź nasze najnowsze wpisy. Zajrzyj również do oferty, może mamy usługi, których poszukujesz 💪
Facebook & Instagram

Zobacz wszystkie posty na profilach BestDeals!

Wypełnij formularz rekrutacyjny

Nie masz CV pod ręką? Zapisz link obecnej strony i wyślij swoje zgłoszenie później. Praca jak i rekrutacja jest w trybie zdalnym. 

Wypełnij formularz rekrutacyjny

Wypełnij formularz rekrutacyjny

Wypełnij formularz rekrutacyjny

Pamiętaj, aby załączyć swoje portfolio. Portfolio jest wymagana w procesie rekrutacji. Możesz załączyć link lub plik.

Wypełnij formularz rekrutacyjny

UWAGA. Jako doświadczenie w sprzedaży rozumiemy tylko i wyłącznie pracę w sprzedaży typu Call Center/B2B/D2D nastawione na sprzedaż usług/produktów, a nie szeroko rozumianą obsługę klientów czy sklepy stacjonarne.

Prosimy o dodanie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Wypełnij formularz rekrutacyjny

Pamiętaj, aby załączyć swoje portfolio. Portfolio jest wymagana w procesie rekrutacji. Możesz załączyć link lub plik.

Prosimy o dodanie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

BEZPŁATNA WYCENA

Aby otrzymać bezpłatną wycenę, prosimy o wypełnienie poniższego formularza lub kontakt telefoniczny.