Pozyskamy dla Ciebie nowych klientów

Działamy w rozliczeniu za efekt, czyli za przekazane leady!

Zapewniamy autorski, opracowany przez nas model współpracy oraz rozliczeń, dzięki któremu zyskujesz 100% gwarancji uzyskania konkretnych rezultatów za ustaloną kwotę. Bez abonamentów, bez umów na 3,6 czy 12 miesięcy! Z naszego rozwiązania korzysta już ponad 400 firm z całej Polski z różnych branży, a za nasze działania posiadamy setki pozytywnych opinii. Sprawdź jak działamy, a szybko przekonasz się do takiego rozwiązania!

Płacisz za efekt, który my dostarczamy. Nawet w 3-5 dni!

Leady w 100% na wyłączność z gwarancją wymiany błędnych kontaktów.

Zapewniamy model współpracy, którego nie spotkasz nigdzie indziej!

Dlaczego tak wiele firm korzysta z naszego rozwiązania?

01
01
Leady pozyskujemy i przekazujemy w czasie rzeczywistym!

Nie mamy gotowych paczek leadów. Nie sprzedajemy baz danych, nie prowadzimy zimnego call-center. Działamy w oparciu o indywidualnie tworzone kampanie reklamowe w różnych miejscach w sieci, dzięki czemu leady pozyskujemy na bieżąco i dostarczamy je naszym klientom najczęściej w ciągu 3-5 minut od daty ich pozyskania! Wreszcie możesz działać bez przeterminowanych leadów, bez nieaktualnych tematów - wszystko na gorąco!

02
02
Leady pozyskujemy w 100% na wyłączność dla Twojej firmy!

To coś, co wyróżnia nasze działania. Każdy pozyskany przez nas lead z kampanii dla danego klienta, wędruje tylko do jego firmy. Dzięki temu, nie musisz współdzielić leadów z innymi firmami, zyskujesz pole do przedstawienia korzystniej dla Ciebie oferty i wyceny, bez konieczności konkurowania cenowego i czasowego w obawie, że ktoś podbierze Ci leada. Gwarantujemy 100% wyłączność zapisaną w umowie!

03
03
Gwarantujemy jakość, której nie spotkasz nigdzie indziej!

Nawet 18-30%. To średnia skuteczności naszych leadów, biorąc pod uwagę wszystkie branże dla których działamy. Mało? Dla porównania, inne metody, np. call center na zimnych bazach, gwarantują zaledwie 1-3% skuteczności. U nas możesz mieć w końcu efekty i skuteczność, dzięki którym oszczędzisz czas pracy swoich ludzi, zachowasz wysokie morale sprzedażowe i przede wszystkim - wysoki i konkretny zwrot wydatków na leady w postaci wielu nowych klientów!

04
04
Umożliwiamy przetestowanie naszego rozwiązania! Efekty? Już w 3-5 dni!

Pierwsze leady dostarczymy Ci nawet w ciągu 3-5 dni. Dlaczego tak szybko? Pracujemy w oparciu o schematy, które sprawdziliśmy na wielu firmach, z wielu branży, przez wiele lat. Wyjątkowo, tutaj szybkość realizacji może iść jednocześnie w parze z bardzo wysoką jakością. Jak wiadomo, połączenie to zdarza się niezmiernie rzadko, jednak tutaj jest w pełni możliwe dzięki systemom i autorskim metodom na jakich opieramy swoje działania. Okres testowy polega na możliwości zamówienia mniejszej ilości leadów na start, aby sprawdzić nasze rozwiązanie nawet w kilka dni!

05
05
Rozliczamy się za efekty, bez abonamentów i wiązania umowami.

Z nami nie musisz wiązać się umowami na 3,6 czy 12 miesięcy. Umożliwiamy działanie w modelu, który jest wygodny i uczciwy. Umawiamy się na konkretną ilość leadów, jaką pozyskamy dla Ciebie w danym przedziale czasowym - i działamy! A jeśli będziesz chciał kolejną paczkę, to po prostu robimy nowe zamówienie! To bardzo prosty system, dzięki któremu nie musisz wiązać się umowami i płacić miesięcznych abonamentów za obsługę. Rozliczenie za efekt bez abonamentów to krok, który zrewolucjonizował naszą firmę i pozwolił wypracować nam miano wyjątkowej i unikatowej agencji marketingowej.

06
06
Współpracujemy z ponad 400 firmami z różnych branży. Ponad 91% naszych klientów przedłuża współpracę!

Pewnie zastanawiasz się skąd te 9%, które rezygnuje. No cóż, nie będziemy kłamać. Zdarzają się firmy, którym nawet złota kura by nie pomogła. Na Leadach też trzeba umieć pracować, więc końcowy rezultat może się różnić w zależności od oferty firmy, działu handlowego, sposobu obsługi leadów i wielu innych czynników. My dostarczamy najlepszą możliwą poprzez nasze działania jakość leadów i gwarantujemy, że każda firma, która odpowiednio się nimi zajmie według naszych zaleceń, uzyska zadowalające efekty.

Dla jakich branży działamy?

Sprawdź, czy możemy dla Ciebie pozyskać nowych klientów!

Branża OZE

Leady pod instalacje PC i PV

To zdecydowanie branża, która stanowi obecnie największy odsetek naszych klientów. Ponad 250 firm skorzystało z naszych leadów w przeciągu ostatniego roku! Dostarczamy ciepłe leady na zakup paneli fotowoltaicznych oraz pomp ciepła. Konwersja z raportów od firm które z nami współpracują to nawet 16-28%!

Branża finansowa

Leady pod restrukturyzacje i upadłości

To dużo mniej liczna branża na rynku firm w Polsce niż OZE, ale Leady dla tej branży to nasza specjalność. Mimo dosyć unikatowej charakterystyki tej branży oraz bardziej skomplikowanego i czasochłonnego procesu pozyskania leadów, udało nam się wypracować schemat, dzięki któremu zapewniamy firmom z tych branży efekty w postaci nawet 20-25% konwersji.

Branża nieruchomości

Leady pod sprzedaż i kupno mieszkań

Branża nieruchomości jak wiadomo jest bardzo dochodowa, a nasi klienci nie narzekają na brak pracy dzięki setkom leadów pozyskiwanych dziennie w tej branży. Konwersja oscyluje tutaj w granicach 18-36%. 

Inne branże

Działamy też dla wielu innych branży!

Twojej branży nie ma wśród wymienionych powyżej? Nic nie szkodzi. Co prawda inne branże stanowią u nas mniejszość, ale obsługujemy je z równie dobrymi rezultatami i posiadamy w swoim portfolio firmy z branży kredytowej, ubezpieczeniowe i wielu innych! Zapytaj o możliwość pozyskania leadów W swojej branży!

W trzech krokach

Jak wygląda współpraca z nami?

arrow
01
Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz

Skontaktujemy się z Tobą najczęściej już w 24h i przedstawimy szczegóły współpracy.

arrow
02
Decyzja i nawiązanie współpracy

Przemyśl naszą ofertę po rozmowie. Średnio 9 na 10 firm po kontakcie z nami decyduje się na współpracę.

03
Ciesz się konkretnymi efektami naszej pracy

Najczęściej w ciągu 3-5 dni od rozpoczęcia działań dostarczamy pierwsze leady dla Twojej firmy!

+
Tyle firm już skorzystało
+
Tyle leadów dziennie pozyskujemy dla naszych klientów z różnych branży
%
Tyle procent klientów przedłuża z nami współpracę po okresie testowym
+
Tyle negatywnych opinii jest w sieci o naszych działaniach 🙂
Jasne i czytelne warunki współpracy

Dbamy o Twoje poczucie bezpieczeństwa w momencie podejmowania z nami współpracy. Określamy w jasny i przejrzysty sposób jak będzie wyglądać nasza współpraca przed jej rozpoczęciem.

1
Wsparcie 24/7 mailowo i telefonicznie

Dla naszych klientów jesteśmy do stałej dyspozycji, udzielając wymiernej pomocy w każdej kwestii. Zawsze udzielimy Ci darmowej porady i zaproponujemy konkretne rozwiązania.

2
Gwarancja uzyskania konkretnych efektów

Przed skorzystaniem z jakiejkolwiek z naszych usług udzielamy gwarancji uzyskania konkretnych rezultatów, dzięki czemu nie musisz się o nic martwić! Efekty, albo zwrot pieniędzy!

3
skorzystaj z naszej flagowej usługi

Pozyskiwanie leadów - zapytaj o współpracę!

Napisz do nas

Wypełnij formularz rekrutacyjny

Nie masz CV pod ręką? Zapisz link obecnej strony i wyślij swoje zgłoszenie później. Praca jak i rekrutacja jest w trybie zdalnym. 

Wypełnij formularz rekrutacyjny

Wypełnij formularz rekrutacyjny

Wypełnij formularz rekrutacyjny

Pamiętaj, aby załączyć swoje portfolio. Portfolio jest wymagana w procesie rekrutacji. Możesz załączyć link lub plik.

Wypełnij formularz rekrutacyjny

UWAGA. Jako doświadczenie w sprzedaży rozumiemy tylko i wyłącznie pracę w sprzedaży typu Call Center/B2B/D2D nastawione na sprzedaż usług/produktów, a nie szeroko rozumianą obsługę klientów czy sklepy stacjonarne.

Prosimy o dodanie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Wypełnij formularz rekrutacyjny

Pamiętaj, aby załączyć swoje portfolio. Portfolio jest wymagana w procesie rekrutacji. Możesz załączyć link lub plik.

Prosimy o dodanie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

BEZPŁATNA WYCENA

Aby otrzymać bezpłatną wycenę, prosimy o wypełnienie poniższego formularza lub kontakt telefoniczny.